20.11.2019

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya eğitimlerimiz başladı.

Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi ile dijital ortamda fark yaratacaksınız.

Önce gelin Sosyal Medya nedir? Dijital Pazarlama nedir? gibi soruların cevaplarına bir göz atalım.

Sosyal medya "paylaşmak" temeline dayanır. Sosyal medya mecraları, paylaşım yapabildiğimiz ve çevremizdeki insanların yaptığı paylaşımlara da etkileşim bırakabildiğimiz mecralardır. Günümüzün en çok kullanan sosyal medya uygulamaları Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube'dur.

Bu paylaşım sitelerinde herhangi bir kar amacı gütmeden yaptığımız paylaşımlar olmakla birlikte bazı insanlar gelirini sosyal medya aracılığıyla kazanmaktadır. Sosyal medyayı bir gelir elde etme amacıyla kullanan her kişinin bilmesi gereken önemli konular vardır. Sosyal medya reklamı nasıl verilir? Instagramda reklam nasıl verilir? bu konulardan bazılarıdır.

Sosyal medyanın bu denli hayatımıza girmiş olması bazı yenilikleri de beraberinde getirdi. Yeni unvanlar ve meslek grupları oluştu. İş ilanlarının çoğunda gördüğümüz "Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı" da bu ünvanların en popülerlerinden biri.

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi'mizde sosyal medya hesaplarını doğru ve aktif kullanmak, sosyal medyada doğru hedef kitleye reklamlar vermek ve sosyal medya trendleri gibi birçok konuya hakim olacaksınız.

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim ücreti ve sorularınız için bize ulaşın.