31.01.2020

Herkesin Öğrenmesi Gereken 5 Eğitim Programı

İş hayatına en doğru noktadan giriş yapmak ya da işinizde en iyisi olabilmek için iyi bir eğitim, yabancı dil ve belirli alanlarda uzmanlaşmak, sertifika sahibi olmak şart. Bu sertifikaları edinebilmek için de tabii ki öncelikle kaliteli bir eğitim almak gerekiyor. Sektörünüz ne olursa olsun bu sertifikaların CV'nizde bulunmasını öneririz.🙂

1- Müşteri Odaklı Satış ve Pazarlama Teknikleri Sertifika Programı

Markalarının sürekli aktif ve göz önünde olabilmeleri için müşteri bakış açısını da dikkate almaları şarttır.

Teknolojik değişimlerin ve dijital devrimin getirdiği yenilikler her alanda olduğu gibi üretici-tüketici arasındaki ilişkileri de etkilemiştir. Pazarlamanın izleyeceği tüketiciye yönelik tutumla, onların beklentileri, ihtiyaçları, isteklerinin değerlendirileceği bir yapılanma içerisine girilmesi şarttır.

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

2. İleri Excel ile Veri Yönetimi ve Raporlama Sertifika Programı

Ne iş yaparsanız yapın, hangi programı kullanırsanız kullanın günün sonunda ona hep ihtiyaç duyacaksınız!

İş yaşamında fark yaratmak isteyen çalışanların Excel'in ileri düzey özelliklerini kullanarak, verilerden etkili sonuçlar elde etmek amacıyla analizler yapma ve raporlar hazırlayıp sunabilme becerileri kazanmalarını sağlayan bir eğitim programıdır.

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

3. Zaman ve Toplantı Yönetimi Sertifika Programı

Bir toplantıyı en iyi şekilde başlatmak ve en verimli şekilde devamlılığını sağlamak üzere verilen bir eğitimdir. Toplantının amacından başlayarak toplantı çeşitleri, bir toplantının hazırlık aşamaları, toplantı için gerekli öğeler gibi birçok konuya değinir. Bu program içerisinde aynı zamanda stres ve zaman yönetimini de kavramış olacaksınız.

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

4. Microsoft Office Uzmanlığı Sertifika Programı

Şirketlerin kurum belleğini oluşturan sayısız belgenin üretimi, çalışanlar arasındaki belge ve bilgi akışı, teknolojideki gelişmeler ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli gelişmektedir. Microsoft Office yazılımları ve bu yazılımlar arasındaki uyum, günümüzde çalışan verimliliğini artırmakla birlikte kurumsal maliyetleri azaltmaktadır.

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

5- Liderlik ve Yöneticilik

İşletme yönetiminin üstün başarısı için "Liderlik" olmazsa olmaz bir unsurdur. Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi, kendinize özgü liderlik tarzını oluşturmanızı ve yöneticilik yetkinliklerinin kazandırılmasını hedefler.

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.