Katılım Koşullarımız

Kampanyaya katılmak için kişilerin; Başaran Akademi instagram / websitesinde yer alan adımları takip ederek, Instagram hesaplarından "Çekiliş" paylaşımını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kampanyaya katılan kişilerin Instagram hesapları gizli olması durumunda paylaşımları görünmeyeceğinden dolayı değerlendirmeye alınamayacaktır.

Kampanyaya katılım sadece bireysel kişilerin, kendilerine ait sosyal medya hesapları aracılığıyla gerçekleştirilebilinir. İşbu durumda herhangi bir tüzel kişilik, kurum- kuruluş, topluluk adına kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

Kişinin tek bir hesaptan katılması gereklidir. Kişilerin aynı hesaplardan birden fazla paylaşım yapması durumunda ödüle hak kazanamayacağı açıktır. Kişilerin aynı iletişim kanalları ve isim soy isim ile kampanyaya katılamazlar.

Kampanya katılım koşullarına aykırı davranılması halinde, tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilir. Koşullara aykırı davranılması durumunda, Başaran Akademi kampanya detaylarını değiştirilmesi konusunda tüm hakları kendisinde saklı tutar ve değişiklik hakkına sahiptir.

Başaran Akademi internetten kaynaklı sorunlar, bağlantı hızının düşüklüğü, sitenin trafik yükünün fazla olmasından oluşan problemler ve kişilerden kaynaklı virüs sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Başaran Akademi iletişimlerden kaynaklı sorun ve anlaşmazlıklardan ve oluşabilecek zarar ve iddialardan sorumluluğu kabul etmemektedir.

Başaran Akademi süreç boyunca, süreç sonuçlarını olumsuz etkileyecek hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacak ve yasal olarak haklarında işlem yapılması hakkı Başaran Akademi'ye ait olacaktır.

Çekiliş Sonuçları için:

https://simpliers.com/tr/ adresi kullanılacak, ilgili link https://simpliers.com/tr/ paneline girilerek katılım koşulları girişinin akabinde 3 asil 3 yedek talihli https://simpliers.com/tr/ tarafından belirtilecektir.

Kampanya sonuçları Instagram Canlı yayınıyla gerçekleştirilecektir. https://simpliers.com'dan kaynaklanacak hatalardan Başaran Akademi sorumlu değildir.

Başaran Akademi kampanya sonuçlandıktan sonra iptal etme hakkını saklı tutar.