Franchise

Başaran Akademi, karlı, istikrarlı, yetkin, güçlü ve güvenilir bir markanın parçası olmak isteyen siz değerli yatırımcılara eşsiz bir iş modeli sunar. Başaran Akademi şubeleri, bilişim eğitimlerinin yanı sıra uluslararası yetkili sınav ve eğitim merkezliği hizmetleri ile ek gelir elde ederler. Başaran Akademi, şubelerinin kuruluş aşamasından ruhsat alımına, personel alımından öğretmen ve satış eğitimine, yazılım, web ve grafik tasarım desteğinden IT hizmetlerine kadar her daim şubesinin yanındadır.

Siz değerli yatırımcıları bizi daha iyi tanımaya davet ediyoruz.

Türkiye, dünyanın en büyük 10 ekonomisi içine girme gibi bir hedefi olan, çok uluslu firmaların yatırımlar yaptığı, genç nüfus yoğunluğu yüksek bir ülkedir. Gençlerimizin İngilizce bilmeksizin iyi bir kariyer sahibi olmaları mümkün değildir. Dolayısıyla Bilişim kursu işletmeciliği dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi ülkemizde de önemli bir kitleye hitap eden prestijli bir iştir. Bilişim öğreten bir işletme sahibi olarak hem maddi kazanç sağlar hem de ülkemizin dünya ekonomi, spor, sanat ve edebiyatında hak ettiği yeri alması için bir katkıda bulunmuş olursunuz.

Neden Bilişim Eğitimi?

Yaklaşık 15 yıl sonra dünyadaki mevcut mesleklerin yarısı yok olacak. Yerini dijitalleşme ve bilgisayar becerisinin tüm meslek kollarında yer aldığı bir hal alacak. Bu sebeple tüm bireyler şimdiden gelecekteki yerlerini almalıdır.

Özel sektör ve kamu kurumları her yıl yüzbinlerce nitelikli yazılım veya sistem uzmanı aramaktadır. Tasarımcı, sosyal medya uzmanı, erp, muhasebe ve finans uzmanı gibi bilişim çatısı altındaki diğer meslekler de her zaman ihtiyaç duyulan mesleklerin başında gelmektedir.

Bilişim eğitimleri, bireylerin yeni iş bulma ve mesleki değeri artırmasını sağlar.

Bilişim, sürekli kendini yenileyen bir yapıda olduğundan, bilişim eğitimleri her zaman ve her yaşta alınmalıdır.

Neden Başaran?

Başaran Akademi, 21 yıllık eğitim deneyimi ile sürekli gelişen bilişim ve teknoloji alanında yetkin bireyler yetiştirmek için bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarına çözümler sunmak üzere kurulmuştur.

Başaran Akademi, Bilişim Teknolojileri eğitimlerinde yazılım üretici firmalar olan dünya devi Microsoft, Autodesk, Adobe, Logo, Netsis, SolidWorks yetkili eğitim merkezidir.

Uluslararası İş Ortaklığı sizlere Microsoft MCT (Microsoft Ceritified Trainer), Autodesk ACI (Autodesk Certified Instractor, ACP (Autodesk Certified Professional) ünvanlı (sertifikalı) eğitmenleri ile çalışma zorunluluğu ve kalite sağlar.

Yetkili Eğitim Merkezi olmanın gerekçe ve artılarında biri de lisanslamadır. Yetkili Merkez tüm bilgisayar programlarını lisanslı kullanır. Böylece program sürümlerinin günceli ile eğitim verir. Program materyal kütüphanesi özgündür.

Microsoft ve Autodesk'in orijinal eğitim materyallerini kullanır. Tüm eğitmen kadrosu karşılıklı paylaşımları ile her zaman güncel ve zengin eğitim materyallerine sahiptir.

Başaran Farkı

Bayi Destekleri

Franchise Başvuru Formu

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Posta Adresiniz :
Adresiniz :
İlgilendiğiniz Bölge?* :