Verdiğimiz Sertifikalar

Microsoft'un Uluslararası Online sınavlarına katılarak MTA, MCSA, MCSE, MCSD ve MOS unvanlı sertifikalı Microsoft Certifed Professional (MCP) olun.

Microsoft'un Uluslararası Online sınavlarına katılarak MTA, MCSA, MCSE, MCSD ve MOS unvanlı sertifikalı Microsoft Certifed Professional (MCP) olun.

Autodesk'in Uluslararası Online sınavlarına katılarak AutoCAD, 3Ds Max, Revit ve diğer tüm programlarda ACU / ACP (Autodesk Certified Professional) ünvanlı sertifika sahibi olun.

Adobe'nin Uluslararası Online sınavlarına katılarak Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver ve diğer tüm programlarda ACA / ACE (Adobe Certified Expert) ünvanlı sertifika sahibi olun.

Logo ve Netsis'in Ulusal Online sınavlarına katılarak Logo ve Netsis Ünvanlı sertifika sahibi olun.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Kurs Merkezliğimiz aracılığıyla düzenlenen sınavlara katılarak MEB Onaylı sertifika sahibi olun.

Kurum içi ya da dışı düzenlenen seminer, etkinlik veya kısa süreli her türlü programa dahil olun, Katılım Belgesi sahibi olun.

Katılım koşullarının yerine getirilmesi şartıyla Başaran Onaylı Başarı Sertifikası sahibi olun.

Katılım koşullarının yerine getirilmesi şartıyla Başaran Onaylı Üstün Başarı Sertifikası sahibi olun.

Pearson VUE, dünyanın birçok yerinde Akademik, Finans, Kamu, Bilgi Teknolojileri ve Askeri gibi sektörlerde hizmet veren ve bilgisayar tabanlı testlerde lider uluslararası bir kuruluştur.

Certiport, akademik kurumlar ve BT uzmanları için tamamen kariyer odaklı sertifikalandırma çözümleri sunan uluslararası bir sınav kuruluşudur.