9.01.2020

Wordpress Kullanan Siteler ve Dünyaca Ünlü Markalar

WordPress Kullanan Dünyaca Ünlü Markalar

WordPress site hazırlamak ve oluşturmak toplum içerisinde her zaman basit bir işlem olarak algılanır. Fakat artık devir değişti diyebiliriz, WordPress kullanmak trend bir hale geldi. Hem basit bir arayüze sahip olması hem de SEO gibi Google için önemli sıralama araçlarını kolayca kullanabilmek için WordPress biçilmiş kaftan.

Sizlerle dünyada WordPress kullanan ünlü markaları ve web site adreslerini paylaştık. Keyifli incelemeler :)

Adobe Blogs - https://blogs.adobe.com/

Samsung Newsroom - https://news.samsung.com/us/

MTV Movies Blog - http://www.mtv.com/news/movies//

PlayStation - https://blog.us.playstation.com/

Flickr Blog - https://blog.flickr.net/en

Smashing Magazine - https://www.smashingmagazine.com/

TED - https://blog.ted.com/

WordPress Haber Siteleri

Web Tasarım Uzmanlığı öğrencimizin yaptığı haber sitesi: Fan Medya - https://www.fanmedya.com/

The New York Times Company - https://www.nytco.com/

BBC America - http://www.bbcamerica.com/

Enterprise Magazine - http://magazine.enterprise.co.uk/

CNN - http://piersmorgan.blogs.cnn.com/

Sözcü - https://www.sozcu.com.tr/

This Just In CNN - http://news.blogs.cnn.com/

CNN World Sport - http://worldsport.blogs.cnn.com/

WordPress Kullanan Tanınmış Kişiler

Matt Mullenweg (WordPress Kurucusu ve Geliştirici) - http://ma.tt/

Paris Hilton - http://www.parishilton.com/

Justin Timberlake - https://justintimberlake.com/main

Katy Perry - http://www.katyperry.com/

WordPress Kullanan Türkiye'deki Ünlü Web Siteleri

GittiGidiyor Blog - https://blog.gittigidiyor.com/