Luca Kursu

LUCA Muhasebe Yazılımı, Genel Muhasebe, İşletme Defteri, Serbest Meslek Defteri ve Personel (Bordro) modüllerinden oluşan, pratik kullanımlı web tabanı bir yazılımdır.

LUCA Muhasebe Yazılımı ile resmi muhasebe işlemleri, kasa, yevmiye defteri, defteri kebir, mizan, KDV beyannamesi, muhtasar beyannamesi, gelir tablosu, bilanço, BA/BS formları, masraflar, muhasebe fişleri otomatik oluşturma ve resmi kurumlara gönderilmesi gereken belgelerin elektronik ortamda gönderildiği uygulamadır. Ek lisans almadan sınırsız bir şekilde kullanıcı tanımlanabilir. Modüller birbiri ile tam uyumludur. Bir firmada aynı anda birden çok kullanıcı çalışabilir. Kurulumu ve desteği ücretsizdir. Yasal düzenlemeler anında sisteme yansır. Yedek alma sorunu yoktur. Yedekleme merkezi sistemle otomatik yapılır.

Hızlı Fiş ile Pratik Fiş Girişi ve Doğru Raporlama: Tahsil, tediye, mahsup gibi tüm fişlerin pratik bir şekilde ve hızla girilmesini; resmi defterlerin ve kasa, mizan, gelir tablosu, bilanço gibi raporların doğru olarak alınmasını sağlıyor.

Banka Ekstrelerinin Otomatik Muhasebeleştirilmesi; Banka aracılığı ile gerçekleştirilen hareketlerin bir iş günü sonrası otomatik olarak LUCA programında muhasebeleştirilmesi, mali müşavirlerin müşterilerine çok daha hızlı hizmet verebilmesini sağlıyor. Zaman ve emek kaybının engellenmesinin yanında, uzaktan çalışma imkânı ve manuel işlemlerden doğacak hataların önlenmesi gibi önemli avantajlarla çalışmayı keyifli hale getiriyor.

Otomatik Muhasebe Entegrasyonu: Personel, Serbest Meslek Defteri işlemleri muhasebe entegrasyonu otomatik olarak gerçekleşerek yevmiye kayıtları oluşturulur.

Mevzuata uygun sürekli güncelleme, Eğitim ve Destek Hizmetleri; Yazılım üye önerileri, mevzuat ve koşullara bağlı olarak sürekli güncelleniyor ve aynı anda tüm kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Çağrı merkezi ve mail desteği ile sürekli destek, planlı olarak gerçekleştirilen eğitimlerle de yazılımın en verimli şekilde kullanılması sağlanıyor.

Türkiye'nin çok önemli bir projesi olan LUCA, aktif olduğu günden beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin zaman, mekan, sorunlarını ortadan kaldıran, dolayısıyla verimliliği artıran bir ürün olarak piyasada yer almıştır. Ayrıca Türkiye'deki tüm Serbest Muhasebeci Mali müşavirleri merkezi bir sistemde buluşturmuş ve değişen muhasebe standartlarına hızla uyum sağlayacakları alt yapıyı da sunmuştur. Amacımız; sürekli gelişen ve güncellenen ürünlerimiz aracılığıyla, tüm meslektaşlarımızın yeni ekonominin iş modellerine uygun çözümlere ulaşmalarını sağlamaktır.

Alınabilecek Ünvanlar

Çalışma Alanları

Sınavlar ve Sertifikalar

Başaran Akademi Luca Kurs Sertifikaları

Katılım Belgesi

Katılım koşullarını yerine getirenlerin almaya hak kazandıkları belgedir.

Başarı Sertifikası 60-79 not ortalaması
Üstün Başarı Sertifikası 80-100 not ortalaması

Verdiğimiz sertifikalara buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Bu eğitimi uzaktan canlı olarak alabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.